Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Description
ja: 説明

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: settings
ja: 設定

en: Unknown
ja: 不明

en: Out of date
ja: 期限切れ

en: Volume
ja: ボリューム

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Australia
ja: オーストラリア

en: Fixed
ja: 固定

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: Ubercart - fulfillment
ja: Ubercart - 遂行

en: Small package
ja: 小包

en: Markup type
ja: マークアップのタイプ

en: conditions
ja: 条件設定

en: Country codes
ja: 国コード
