Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: settings
jv: setelan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Out of date
jv: Wis lawas

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
