Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Out of date
ka: მოძველებულია

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Australia
ka: ავსტრალია

en: Fixed
ka: ფიქსირებული
