Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Out of date
kk: Ескірген

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
