Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Out of date
km: ហួស​សម័យ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Australia
km: អូស្ត្រាលី
