Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Australia
kn: ಆಸ್ಟ್ರೇಲಿಯಾ

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Unknown error
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ ದೋಷ
