Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: settings
lt: nustatymai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Out of date
lt: Baigėsi galiojimas

en: API Key
lt: API raktas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Australia
lt: Australija

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Percentage
lt: Procentas

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: Small package
lt: Maža pakuotė

en: Markup type
lt: Žymėjimo būdas

en: conditions
lt: sąlygos
