Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: settings
lv: iestatījumi

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Out of date
lv: Novecojis

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Australia
lv: Austrālija

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda
