Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Description
mn: Тайлбар

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Out of date
mn: Хуучирсан

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
