Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Out of date
ne: म्याद समाप्त भएको

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
