Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: settings
nl: instellingen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Out of date
nl: Verouderd

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Ops
nl: Handelingen

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Australia
nl: Australië

en: Fixed
nl: Vast

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Settings have been saved.
nl: Instellingen zijn opgeslagen.

en: Small package
nl: Kleine verpakking

en: Markup type
nl: Verhogingstype

en: conditions
nl: voorwaarden

en: grams
nl: gram

en: Country codes
nl: Landcodes
