Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Description
nn: Beskriving

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
