Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Description
oc: Descripcion

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: settings
oc: paramètres

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Out of date
oc: Pas a jorn

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Australia
oc: Austràlia

en: Fixed
oc: Fixe
