Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Description
os: Афыст

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
