Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: settings
pl: ustawienia

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Out of date
pl: Nieaktualne

en: API Key
pl: Klucz API

en: Volume
pl: Głośność

en: Ops
pl: Operacje

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Percentage
pl: Procenty

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: conditions
pl: warunki
