Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: settings
ps: امستنې

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Australia
ps: استرالیا

en: Fixed
ps: ثابت شوی
