Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Description
sl: Opis

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Unknown
sl: Neznan

en: Out of date
sl: Zastarelo

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Australia
sl: Avstralija
