Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: settings
sq: rregullimet

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Out of date
sq: E pa përditësuar

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
