Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
ta: பொதுஇருப்புகளை மீளமைக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Out of date
ta: காலாவதியாகிவிட்டது
