Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
ta: இயல்பானவற்றிற்கு மாற்று

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Out of date
ta: நாட்பட்டது

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Australia
ta: ஆஸ்திரேலியா
