Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Out of date
th: ล้าสมัย

en: Save settings
th: บันทึกค่า
