Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە
