Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Description
vi: Mô tả

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: settings
vi: các thiết lập

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Out of date
vi: Quá hạn

en: Volume
vi: Thể tích

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: Fixed
vi: Cố định

en: Percentage
vi: Tỷ lệ

en: Unknown error
vi: Lỗi không rõ
