Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: settings
az: parametrlər

en: Unknown
az: Naməlum

en: Out of date
az: Vaxtı keçmiş

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Australia
az: Avstraliya

en: Fixed
az: Sabit
