Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Out of date
bo: དུས་ཡོལ་ཟིན་པ

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Australia
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་ལི་ཡ།

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན
