Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Reset to defaults
es: Restablecer valores predeterminados

en: Description
es: Descripción

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: settings
es: configuración

en: Unknown
es: Desconocido

en: Out of date
es: No actualizado

en: API Key
es: Clave API

en: Volume
es: Volumen

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Fixed
es: Fijo

en: Percentage
es: Porcentaje

en: Unknown error
es: Error desconocido

en: Settings have been saved.
es: Las opciones se han guardado.

en: Ubercart - fulfillment
es: Ubercart - cumplimiento

en: Small package
es: Paquete pequeño

en: Markup type
es: Tipo de incremento

en: conditions
es: condiciones

en: Order delivers to one of
es: El pedido se entrega a uno de

en: NOT Order delivers to one of
es: El pedido NO se entrega a uno de
