Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Description
fa: توضیحات

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: settings
fa: تنظیمات

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Out of date
fa: قدیمی

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Australia
fa: استرالیا

en: Fixed
fa: ثابت

en: Ubercart - fulfillment
fa: آبركارت - اتمام

en: Small package
fa: بسته کوچک

en: conditions
fa: شرایط
