Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
fr: Revenir aux valeurs par défaut

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: settings
fr: paramètres

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Out of date
fr: Non à jour

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Ops
fr: Op.

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Australia
fr: Australie

en: Fixed
fr: Fixe

en: Percentage
fr: Pourcentage

en: Unknown error
fr: Erreur inconnue

en: Small package
fr: Petit colis

en: grams
fr: grammes

en: Country codes
fr: Codes pays
