Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Australia
gu: ઓસ્ટ્રેલિયા
