Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
hi: दोबारा से डीफॉल्ट में स्थापित करें।

en: Description
hi: उल्लेख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Out of date
hi: अप्रचलित

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Australia
hi: ऑस्ट्रेलिया

en: Fixed
hi: निर्धारित
