Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: settings
hu: beállítások

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Out of date
hu: Elavult

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Ops
hu: Műveletek

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Percentage
hu: Százalék

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Ubercart - fulfillment
hu: Ubercart - teljesítés

en: Small package
hu: Kis csomag

en: conditions
hu: feltételek

en: Order delivers to one of
hu: A következők egyikébe történik a szállítás:

en: NOT Order delivers to one of
hu: A következők egyikébe NEM történik a szállítás

en: Country codes
hu: Országkódok
