Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Out of date
hy: Հնացած

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Australia
hy: Ավստրալիա
