Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Description
id: Deskripsi

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: settings
id: pengaturan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Out of date
id: Kadaluarsa

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Defaults
id: Bawaan

en: Fixed
id: Tetap

en: Percentage
id: Persentase

en: Small package
id: Paket Kecil
