Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
ml: സ്ഥിരസ്ഥിതികളിലേക്ക് പുനഃസജ്ജമാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Out of date
ml: പഴയത്

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു

en: Australia
ml: ഓസ്ട്രേലിയ
