Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
