Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
pt: Restaurar para as configurações padrão

en: Description
pt: Descrição

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: settings
pt: configurações

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Out of date
pt: Desatualizado

en: API Key
pt: Chave de API

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Defaults
pt: Padrões

en: Australia
pt: Austrália

en: Fixed
pt: Fixo

en: Percentage
pt: Porcentagem

en: Ubercart - fulfillment
pt: Ubercart - completude

en: Small package
pt: Pacote pequeno

en: Country codes
pt: Códigos de países
