Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Description
ru: Описание

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: settings
ru: настройки

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Out of date
ru: Требуется обновление

en: API Key
ru: Ключ API

en: Volume
ru: Объем

en: Ops
ru: Действия

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Australia
ru: Австралия

en: Fixed
ru: Фиксированный

en: Percentage
ru: Процент

en: Unknown error
ru: Неизвестная ошибка

en: Ubercart - fulfillment
ru: Ubercart - выполнение заказа

en: Small package
ru: Небольшая упаковка

en: Markup type
ru: Способ наценки

en: conditions
ru: условия

en: grams
ru: грамм
