Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: settings
sk: nastavenia

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Out of date
sk: Neaktuálne

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Volume
sk: Objem

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Australia
sk: Austrália

en: Percentage
sk: Percent

en: Small package
sk: Malý balík

en: Markup type
sk: Typ marže

en: conditions
sk: podmienky

en: grams
sk: gramov
