Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: settings
sv: inställningar

en: Unknown
sv: Okänd

en: Out of date
sv: Föråldrad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Volume
sv: Volym

en: Ops
sv: Alt

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Australia
sv: Australien

en: Fixed
sv: Fast

en: Percentage
sv: Procent

en: Ubercart - fulfillment
sv: Ubercart - genomförande

en: Small package
sv: Litet paket

en: Markup type
sv: Typ av pålägg

en: conditions
sv: villkor

en: grams
sv: gram

en: Order delivers to one of
sv: Beställning levereras till en av

en: NOT Order delivers to one of
sv: INTE beställda levereras till ett av
