Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: settings
te: అమరికలు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Australia
te: ఆస్ట్రేలియా
