Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: settings
tr: ayarlar

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Out of date
tr: Güncel değil

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Australia
tr: Avustralya

en: Fixed
tr: Sabit

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata

en: Using defaults provided by the module at install time.
tr: Eklenti tarafından kurulum sırasında sağlanan öntanımlıları kullanıyor.
