Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Description
uk: Опис

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: settings
uk: налаштування

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Out of date
uk: Застаріло

en: Volume
uk: Об'єм

en: Ops
uk: Дії

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Australia
uk: Австралія

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Settings have been saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Small package
uk: Маленький пакунок

en: Markup type
uk: Спосіб націнки

en: conditions
uk: умови

en: grams
uk: грами

en: Order delivers to one of
uk: Замовлення доставляється в одну з

en: NOT Order delivers to one of
uk: НІ Замовлення доставляється в одну з

en: Country codes
uk: Коди країн
