Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
ur: طے شدہ ترتیبات پر واپس جائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: settings
ur: ترتیبات

en: Out of date
ur: قدیم

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
