Ubercart Authorize.net Payment Gateway (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Order @order taking place at @date
cs: Objednávka @order uskutečněná dne @date

en: Type: @type<br />ID: @id
cs: Typ: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
cs: PŘIJATO

en: REJECTED
cs: ZAMÍTNUTO

en: CVV match: @cvv
cs: CVV se shoduje: @cvv

en: Charge amount
cs: Účtovaná částka

en: Authorize amount only
cs: Schválit pouze částku

en: Set a reference only
cs: Nastavit pouze referenci

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
cs: Kreditní karta byla vpořádku zpracována. Další detaily naleznete v komentáři administrátora.
