Ubercart Authorize.net Payment Gateway (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Authorize.net
es: Authorize.Net

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
es: Authorize.Net: Creado perfil CIM - @id

en: Order @order taking place at @date
es: El pedido @order se realiza en @date

en: <b>@type:</b> @amount
es: <strong>@type:</strong> @amount

en: Type: @type<br />ID: @id
es: Tipo: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
es: ACEPTADO

en: REJECTED
es: RECHAZADO

en: CVV match: @cvv
es: CVV se corresponde: @cvv

en: Charge amount
es: Cantidad a cargar

en: Authorize amount only
es: Sólo autorizar cantidad

en: Set a reference only
es: Sólo fijar una referencia

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
es: La tarjeta de crédito se ha procesado correctamente. Consulte los comentarios de administración para obtener más detalles.

en: Duplicate window
es: Duplicar ventana
