Ubercart Authorize.net Payment Gateway (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Type: @type<br />ID: @id
fa: نوع: @type<br />شناسه: @id

en: ACCEPTED
fa: تائید شد

en: REJECTED
fa: رد شد

en: CVV match: @cvv
fa: تطبیق CVV: @cvv

en: Authorize amount only
fa: تنها ،مبلغ مجاز

en: Set a reference only
fa: ثبت تنها یک مرجع

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
fa: کارت اعتباری با موفقیت پردازش شد. برای جزئیات بیشتر، توضیحات مدیر را مشاهده کنید.

en: Duplicate window
fa: پنجره تکراری
