Ubercart Authorize.net Payment Gateway (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
fi: Authorize.Net: CIM-profiili luotu - @id

en: Type: @type<br />ID: @id
fi: Tyyppi: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
fi: HYVÄKSYTTY

en: REJECTED
fi: HYLÄTTY

en: Charge amount
fi: Veloitettava summa

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
fi: Luottokortti käsiteltiin onnistuneesti. Katso ylläpidon kommentit saadaksesi lisätietoja.
