Ubercart Authorize.net Payment Gateway (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
nl: Authorize.Net: CIM-profiel is aangemaakt - @id

en: Order @order taking place at @date
nl: Bestelling @order vindt plaats op @date

en: ACCEPTED
nl: GEACCEPTEERD

en: REJECTED
nl: GEWEIGERD

en: CVV match: @cvv
nl: CVV overeenkomst: @cvv

en: Charge amount
nl: Debiteer bedrag

en: Authorize amount only
nl: Slechts bedrag autoriseren

en: Set a reference only
nl: Slechts een referentie maken

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
nl: De creditcard is met succes verwerkt. Zie de opmerkingen van de beheerder voor meer details.

en: Duplicate window
nl: Venster dupliceren

en: Blocks submission of duplicate transactions within the specified window.  Defaults to 120 seconds.
nl: Voorkomt dubbele betaling vanuit het gespecificeerde venster voor een bepaalde tijd. Default is 120 seconden.
