Ubercart Authorize.net Payment Gateway (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
ru: Authorize.Net: CIM профиль успешно создан - @id

en: Type: @type<br />ID: @id
ru: Тип: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
ru: ОДОБРЕНО

en: REJECTED
ru: ОТКАЗАНО

en: CVV match: @cvv
ru: CVV совпало: @cvv

en: Charge amount
ru: Сумма платежа

en: Duplicate window
ru: Скопировать окно
