Ubercart Authorize.net Payment Gateway (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Type: @type<br />ID: @id
sk: Typ: @type<br />ID: @id

en: Charge amount
sk: Účtovaná čiastka

en: Authorize amount only
sk: Schváliť len čiastku

en: Set a reference only
sk: Nastaviť len referenciu

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
sk: Spracovanie kreditnej karty prebehlo v poriadku. Pre viac podrobnosti si pozrite komentáre administrátora.
